Redex aditiva

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka

Redex aditiva

Značka REDEX je známa od roku 1922, kdy začala vyrábět aditiva (přísady) do paliv a maziv pro automobily. Řidiči už v té době hledali způsob, jak zlepšit výkonnost motorového vozu a prodloužit jeho životnost. Aditiva REDEX se tedy velmi rychle stala důležitou a oblíbenou součástí údržby vozu. Pro své vlastnosti a kvalitu si tato aditiva  získala důvěru řidičů, ale i pilotů a za 2. světové války byly přísady REDEX hojně používány v letadlech RAF. Tato letadla byla označena charakteristickým červeným X, což dodávalo pilotům před vzletem důvěru a jistotu, že letadla s aditivy REDEX poletí lépe a déle! V roce 1953 REDEX sponzoroval slavný Round Australia Trial (REDEX Trial) v délce více než 10 000 km, což byla výborná prezentace značky, ale především možnost ověřit v extrémních podmínkách účinnost vlastních aditiv. Tato jízda kolem Austrálie byla vítána také výrobci automobilů, neboť poskytovala výborné podmínky pro odzkoušení spolehlivosti jejich výrobků. Původně to tedy neměl být závod, ale „jen“ jízda a zkouška spolehlivosti, díky nedorozumění se však závodilo a tento první ročník se tak stal jednou z nejtěžších motoristických akcí, jakou kdy svět viděl!

Firma REDEX měla od počátku stálý zájem o technologický vývoj motorů, proto vždy pružně a inovativně reagovala tak, aby její aditiva do nafty i do benzínu splňovala požadavky moderních automobilů a byla snadno a rychle použitelná!. V průběhu dosavadní historie dodala na trh řadu nově vyvinutých aditiv, jejichž používání prokazatelně sníží spotřebu paliva a tvorbu emisí, zvýší výkon a životnost zážehových i vznětových motorů. Tato neustálá inovace přísad vedla k vývoji světově nejbezpečnějších a nejefektivnějších aditiv do pohonných hmot a REDEX se stal nedílnou součástí péče o vůz u stále rostoucího počtu řidičů. Pravidelné používání aditiv REDEX  účinně čistí palivové systémy, šetří palivo, snižuje emise, zvyšuje výkon, účinnost i životnost motorů a prodlužuje tak životnost samotných motorových vozidel. Každý z výrobků REDEX byl pečlivě vyvinut týmem zkušených chemiků, prošel řadou zkoušek a přísným testováním v „reálném životě“, aby bylo zjištěno a potvrzeno, že skutečně splňuje nabízené výhody a naplní očekávání, aniž by měl jiné nežádoucí účinky a nějakým způsobem mohl ohrozit nebo poškodit Vaše vozidlo! Zejména díky vysoké kvalitě a spolehlivosti vyráběných aditiv, byl REDEX v roce 1973 koupen firmou Holts a rozšířil skupinu Holt Lloyd, která je předním světovým výrobcem autokosmetiky. Dodává na trh celou řadu chemických přípravků k opravě a údržbě vozidel, aditiva značky REDEX byla tedy dokonalým doplňkem jejího portfolia.

Aditiva značky REDEX  pomáhají upravovat a zlepšovat vlastnosti nafty, benzinu i olejů a přispívají ke správné funkci všech částí motoru. Pomocí těchto přísad dokážete výrazně oddálit, případně eliminovat, některé specifické problémy (motor, převodovka ap.) Vašeho vozu, případně zlepšit jeho vlastnosti a prodloužit životnost.  Pokud tedy chcete předcházet problémům a často zbytečným návštěvám autoservisu, zařaďte inovovaná a snadno použitelná aditiva značky REDEX do standardní výbavy svého vozu!